OFERUJEMY NASTĘPUJĄCE USŁUGI

Zobacz też wszystkie nasze gotowe produkty.

Wsparcie
przy projektach informatycznych

Opiekujemy się bazami i hurtowniami. Nie pozwalamy im zarosnąć tak, że po jakimś czasie nie nadają się do użytku. Kontrolujemy więzy integralności, uzgadniamy dane, raportujemy wszelkie odstępstwa.

Projektowanie i budowa
aplikacji na zamówienie

Tworzymy oprogramowanie głównie dla instytucji finansowych. Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji bazodanowych, w tym hurtownie i repozytoria danych.

Repozytoria
i hurtownie danych

Projektujemy i wdrażamy hurtownie danych, zarządzamy nimi. Od ETL poprzez struktury danych do tworzenia raportów. Jeśli nie chcesz hurtowni: tworzymy przekrojowe raporty wprost z systemów źródłowych.

Pomoc
przy zarządzaniu hurtownią

Databáze a datové sklady od píky: projekt, struktura, dodávky dat. Vytváříme velké databáze pro potřeby celé banky nebo jiné firmy, jakož i malé databáze pro potřeby konkrétních skupin reportů.

Tworzenie
zindywidualizowanych raportów

Tworzymy proste i zaawansowane raporty pobierając dane zarówno z hurtowni, baz danych jak też bezpośrednio z systemów źródłowych. Zawsze uzgadniamy dane ze sobą.

Usługi

Nasze aplikacje projektujemy od podstaw, tak aby spełniały wszystkie wymagania klienta, a nawet je przewyższały (zawsze zależy nam na SUPER wyniku!).

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Niezależnie od tego, czy jest to duża aplikacja wspomagająca zarządzanie finansami, hurtownia danych, czy prosty raport - my zrobimy to efektywnie i efektownie!

Chcesz zrobić to szybko i dobrze, zrób to z nami!

Skontaktuj się z nami