Nasze rozwiązania hurtowniane i bazodanowe

Tworzymy oprogramowanie głównie dla instytucji finansowych. Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji bazodanowych, w tym hurtownie i repozytoria danych. Hurtownie danych wykonujemy od projektu struktury danych, poprzez ETL, zasilenia aż po raporty dla użytkowników. Naszym celem jest eliminacja różnych wersji prawdy i doprowadzenie do spójnego raportowania obejmującego całą organizację.

CZEMU HURTOWNIE DANYCH?

INTEGRACJA

Integrujemy dane z różnych systemów źródłowych i przechowujemy je w sposób umożliwiający homogeniczny dostęp.

SZYBKOŚĆ

Optymalizujemy czas zasilenia hurtowni oraz zapytań i raportów z hurtowni.

KOMPLETNOŚĆ

Budujemy kompletne rozwiązania pod konkretne problemy i wymagania. Budujemy data marty dla zestawów raportów.

ELASTYCZNOŚĆ

Proponujemy hurtownie, małe bazy danych lub raporty bezpośrednio z systemów źródłowych.

16

lat doświadczenia

423

wdrożeń

15,468

roboczogodzin

562,740

linijek kodu

Black Box
wsparcie przy budżecie

Forecastowanie budżetu oraz nadzór nad jego wykonaniem. Na podstawie danych historycznych i zadanych parametrów szacujemy przyszłe przepływy.

DATA MINING
Bazy i Hurtownie

Projektujemy i wdrażamy hurtownie danych, zarządzamy nimi. Od ETL poprzez struktury danych do tworzenia raportów. Jeśli nie chcesz hurtowni: tworzymy przekrojowe raporty wprost z systemów źródłowych.

Integracja
i Raportowanie

Większe lub mniejsze bazy danych integrujące dane z systemów źródłowych - dzięki nim przekrojowe raportowanie staje się banalnie proste i szybkie. Bez dodatkowych baz? Wtedy dane integrujemy na poziomie raportu

Oprócz aplikacji i hurtowni danych, w zależności od potrzeb budujemy raporty oparte o lokalne systemy, integrując dane na poziomie raportu lub bazy pośredniej. Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu z zakresu finansów i bankowości potrafimy sami dokopać się do niezbędnych danych, odpowiednio je zinterpretować i zaprezentować.


Black Box – system do forecastowania budżetu, umożliwia analizę bieżącej produkcji i jej wpływ na przyszłe przepływy, a także, na podstawie danych historycznych i zadanych parametrów prognozuje przyszłe przepływy uwzględniając różne czynniki zewnętrzne (np. koszty finansowania). Pierwsze przeliczenia wskazują na ponad 95% trafność prognoz. Black Box jest w tej chwili cały czas rozwijany, dostosowywany i optymalizowany.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Niezależnie od tego, czy jest to duża aplikacja wspomagająca zarządzanie finansami, hurtownia danych, czy prosty raport - my zrobimy to efektywnie i efektownie!

Chcesz zrobić to szybko i dobrze, zrób to z nami!

Skontaktuj się z nami