BAZY I HURTOWNIE

Pasjonujemy się wydobywaniem danych z różnych systemów źródłowych, ich transformacją i porządkowaniem. Wrzucamy je do wcześniej przygotowanych struktur, przetwarzamy i dostarczamy przekrojowe raporty dla wszystkich departamentów. Mówimy, że dostarczamy jedną wersję prawdy, uzgadniając dane pomiędzy różnymi częściami organizacji.

DLACZEGO BAZY, HURTOWNIE, RAPORTY?

INTEGRACJA

Dzięki zintegrowanych i uzgodnionych danych pochodzących z różnych systemów każda część firmy bazuje na tych samych wartościach.

DUŻO I SZYBKO

Dzięki odpowiedniemu przetworzeniu i agregacji danych nawet skomplikowane raporty mogą wykonać się błyskawicznie.

WSPÓLNE RAPORTOWANIE

Przekrojowe raportowanie w firmie, oddziałach, spółkach zależnych.

BENCHMARKING

Łatwe porównania do rynku, do konkurencji oraz do siebie.

Bardziej na poważnie, specjalizujemy się w hurtowniach dla instytucji finansowych. Wspieramy cały proces tworzenia i zasilenia bazy danych, a także jej późniejszej pielęgnacji. W zależności do wymagań wspieramy następujące procesy:


  • analiza systemów źródłowych, analiza zgromadzonych tam danych
  • projektowanie i wykonanie ekstraktu danych
  • projektowanie i wykonanie struktury danych, począwszy od baz wspomagających importowanie, kończąc na data martach oraz kostkach
  • zapewnienie pełnej historyzacji danych
  • wykonanie zasilenia baz danych (np. SSIS)
  • rekonsyliacja i uzgodnienie danych pochodzących z różnych systemów źródłowych
  • tworzenie raportów zarówno ze struktur hurtowni jak również bezpośrednio z innych systemów
  • interface'y do innych systemów

W zależności od wymagań tworzymy całą hurtownię danych i jej zasilenie od podstaw lub też wykonujemy każdy z wyżej wymienionych elementów oddzielnie. Dzięki elastycznemu podejściu możemy włączyć się w proces tworzenia, modyfikacji i pielęgnacji baz i hurtowni w dowolnym momencie. NAsze doświadczenie pozwala nam szybko zorientować się w istniejących strukturach danych i je uzupełnić, zmodyfikować lub wykonywać raporty.Zapraszamy Państwa do kontaktu, chętnie zaprezentujemy Państwu nasze rozwiązania.


Benefits of large databeses: cross-cutting reports, agreed data.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Niezależnie od tego, czy jest to duża aplikacja wspomagająca zarządzanie finansami, hurtownia danych, czy prosty raport - my zrobimy to efektywnie i efektownie!

Chcesz zrobić to szybko i dobrze, zrób to z nami!

Skontaktuj się z nami