SKILLS

Nasz zespół posiada dużo doświadczenia w zakresie nauk technicznych oraz businessowych. Z podobną łatwością poruszamy się po hurtowniach, SQLach oraz c#, jak też w zagadnieniach księgowych, finansowych, czy bankowych. Powiedz nam po prostu co chcesz mieć, a my zamienimy to na ciąg bitów i dostarczymy oczekiwany rezultat.

DREAM TEAM

To my reprezentujemy Data Domain. Staramy się spinać wszystkie nasze projekty, aktywnie w nich uczestniczymy i odpowiadamy za efekt końcowy.


KRZYSZTOF KULPIŃSKI

Założyciel i właściciel

Specjalista IT, ponad 15 lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania z zakresu finanse i bankowość, a także aplikacji mobilnych. Znajomość baz danych, hurtowni, narzędzi programistycznych. Aktywnie uczestniczy w rozwoju naszych aplikacji na poziomie założeń i algorytmów, oraz kodowania przyjętych rozwiązań. Współtwórca wszystkich naszych produktów. Założyciel i współwłaściciel Data Domain. Aktywnie występuje na scenie kabaretowej.

PIOTR WIERZCHOLSKI

Założyciel i właściciel

Specjalista IT, ponad 15 lat doświadczenia w zarządzaniu IT, projektami IT, a także audytem. Dobra znajomość baz danych, hurtowni oraz procesu powstawania oprogramowania od założeń do gotowego produktu, współtwórca założeń do wszystkich naszych produktów , znajomość finansów i bankowości. Założyciel i współwłaściciel Data Domain, absolwent MBA. Podróżuje, zbiera przygody i fotografuje.

93 %

SQL I BAZY DANYCH

95 %

HTML, APLIKACJE WEB

90 %

BANKOWOŚĆ I FINANSE

70 %

APLIKACJE MOBILNE

PRODUKTY FINANSOWE

Tworzymy oprogramowanie głównie dla instytucji finansowych. Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji bazodanowych, w tym hurtownie i repozytoria danych. Hurtownie danych wykonujemy od projektu struktury danych, poprzez ETL, zasilenia aż po raporty dla użytkowników.

Xares
zarządzanie pasywami

Front i Mid-Office w zakresie zarządzania takimi produktami jak: pożyczki, linie, depozyty (kaucje) oraz instrumenty pochodne FXSwap/FxForward, IRS, a także obligacje, gwarancje, papiery wartościowe. Xares wspiera też Back Office wyliczając miary płynności, nadzorując rezerwy, umożliwiając wprowadzanie i monitoring prognoz środków stabilnych.

GrayBoxEIR
Efektywna Stopa Procentowa

Moduł do wyceny należności i zobowiązań liczonej w oparciu o efektywną stopę procentową (Efective Interest Rate). Rozwiązanie zawiera moduł importowy, przeliczeń, korekt oraz szeroki zestaw raportów dostępny przez interface.

Systemy
raportowe

Posiadamy rozwiązania do prostego definiowania raportów takich jak Luka płynności, LCR, NSFR. Wykonujemy odpowiednie zasilenia danymi oraz wyliczenia niezbędne do raportowania zgodnego z wymogami Basel III zarówno w zestawieniach miesięcznych jak i dziennych

Repozytoria
i hurtownie danych

Projektujemy i wdrażamy hurtownie danych, zarządzamy nimi. Od ETL poprzez struktury danych do tworzenia raportów. Jeśli nie chcesz hurtowni: tworzymy przekrojowe raporty wprost z systemów źródłowych.

Black Box
wsparcie przy budżecie

Forecastowanie budżetu oraz nadzór nad jego wykonaniem. Na podstawie danych historycznych i zadanych parametrów szacujemy przyszłe przepływy.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Niezależnie od tego, czy jest to duża aplikacja wspomagająca zarządzanie finansami, hurtownia danych, czy prosty raport - my zrobimy to efektywnie i efektownie!

Chcesz zrobić to szybko i dobrze, zrób to z nami!

Skontaktuj się z nami